پایدار بلاگ

افزایش تعداد کاراکترهای توییتر

حداکثر کاراکترهای هر پیام توییتر افزایش پیدا کرد

 

تعداد کاراکتر های توییتر برای کاربران برخی کشورها به صورت آزمایشی افزایش یافت.

در حال حاضر تعداد کاراکترهای قابل استفاده برای هر پست ١۴٠ کاراکتر می باشد که این مقدار به ۲۸۰ کاراکتر افزایش یافت.

پیام رسان توییتر در حال حاضر حدود ۳۲۸ میلیون کاربر دارد که از بین این تعداد کاربر، به طور تصادفی چند میلیون نفر جهت آزمایش این قابلیت انتخاب شدند.

آقای جک دورسی مدیرعامل توییتر توییتی در رابطه با این تغییر منتشر کرده است:

گرچه این تغییر یک تغییر کوچک است، اما برای ما یک حرکت بزرگ می باشد. ما خودمان  این محدودیت ۱۴۰ کاراکتری را که بر اساس محدودیت کاراکترهای پیامک تلفن همراه بود انتخاب کرده بودیم.

جک دورسی افزود : بنده افتخار می‌کنم که تیم قدرتمند توییتر در جهت رفع مشکلات کاربرانی که سعی در توییت کردن دارند، با تفکر و حساب شده عمل می‌کند و در عین‌حال، کوتاه بودن، سرعت و ماهیت [توییتر] را حفظ می‌کند.

لازم به ذکر است که در حال حاضر این افزایش فعلا به زبان‌هایی مثل ژاپنی، چینی و کره‌ای اعمال نشده است.

البته نگران نباشید گرچه این جامعه آماری انتخاب شده بیشتر مختص به کاربران انگلیسی زبان است ولی کاربران ایرانی یعنی فارسی‌ زبان نیز شامل این تغییر می باشند یعنی شما می‌توانید در توییتر پست‌هایی با ۲۸۰ کاراکتر ارسال نمایید.

یکی از مزایای افزایش تعداد کاراکتر در توییتر این است که دیگر نیاز نیست برای ارسال پست های طولانی و تکمیل مطلب مورد نظر، آنرا در قالب دو پست ارسال نمود.

افزایش تعداد کاراکترهای توییتر
 تاریخ انتشار: ششم مهر۱۳۹۶
این مطلب را به اشتراک بگذارید:

پایدار سامانه

ارائه دهنده خدمات طراحی سایت، طراحی فروشگاه اینترنتی، بهینه سازی سایت و سئو، سامانه های تحت وب، توسعه و تولید نرم افزار، پورتال و اتوماسیون و نرم افزارهای مالی و حسابداری

اضافه کردن نظر