پایدار بلاگ

پولیک کلاهبرداری است یا یک اپلیکیشن کسب درآمد ؟

پولیک

ما در این مقاله به نقد اپلیکیشن پولیک می پردازیم و این به این معنیه که نه قصد تخریب پولیک رو داریم و نه هدف تبلیغ پولیک بلکه تنها مزایا و معایب ماهیت این کسب و کار رو براتون روشن میکنیم.

این مطلب را به اشتراک بگذارید:

اپلیکیشن پولیک،  ابتدا قبل از اینکه به موضوع صحت ادعای سازندگان اپلیکیشن پولیک بپردازم لازم می دونم خودم رو معرفی کنم تا برای خوانندگان این مقاله روشن باشه که چه کسی داره این اپلیکیشن رو نقد میکنه و آیا در جایگاهی هست که بخواد تو این حوزه نظری بده یا خیر.

بنده مدیر طرح و توسعه شرکت نرم افزاری پایدار سامانه تولیدکننده نرم افزارهای یکپارچه مالی و حسابداری  پایدار حساب می باشم. لازم به ذکره که شرکت پایدار سامانه در حوزه طراحی و پیاده سازی اپلیکیشن های تلفن همراه و طراحی سایت و پورتال، امور تخصصی سئو، همچنین تولید نرم افزارهای اختصاصی جزو ۱۰ برند قدیمی این بازار در کشور ایران به حساب میاد.

حالا ما در این مقاله به نقد اپلیکیشن پولیک می پردازیم و این به این معنیه که نه قصد تخریب پولیک رو داریم و نه هدف تبلیغ بلکه تنها مزایا و معایب ماهیت این کسب و کار رو براتون روشن میکنیم.

ابتدا تیزر تبلیغاتی اپلیکیشن پولیک رو که مدام در شبکه های تلویزیونی در حال پخشه رو با هم مشاهده میکنیم:

دومین تیزر پولیک یعنی قسمت دوم ویدئوی تبلیغاتی پولیک رو با هم تماشا کنیم.

تیزر جدید پولیک یعنی قسمت سوم ویدئوی تبلیغاتی پولیک رو با هم تماشا کنیم.

تیزر جدید پولیک یعنی قسمت چهارم ویدئوی تبلیغاتی پولیک رو با هم تماشا کنیم.

معمولا یک کسب و کار تازه تاسیس اونم از نوع استارتاپ، مهمترین بخش از کارشون جلب اعتماد مردم به حوزه کسب و کارشونه که با روش های متفاوتی این اعتماد رو جلب می کنند.
اولین روش : برخی کسب و کارها تبلیغات سریالی و پیوسته رو انتخاب می کنند که هزینه بالای هم براشون در بر داره مثل اپلیکیشن شیپور، اپلیکیشن تپسی و یا اپلیکیشن دینگ و دیگر استارتاپ های مشابه.
دومین روش : برخی نیز با ارائه خدمات رایگان و همچنین دادن جوایز و یا طرح های تشویقی و تخفیفی این اعتماد رو جلب می کنند که این هم نسبتاً هزینه بالایی در بر دارد.
سومین روش : و بالاخره برخی دیگر هم با محدود کردن امکانات اپلیکیشن و ارائه برخی از قسمت های اپلیکیشن به صورت رایگان به کاربران این امکان را میدهند که در سطح محدودی با نرم افزار کار کنند تا با نوع آن کسب و کار بیشتر آشنا شوند و در صورتی که مایل به خرید آن اپلیکیشن بودند، نسخه اصلی آنرا سفارش خواهند داد.
حالا ببینیم اپلیکیشن پولیک از کدامیک از روش های بالا استفاده کرده است.

اپلیکیشن پولیک یک اپلیکیشن کاربردی در حوزه کسب و کار اینترنتیه که در یک محیط کاربری ساده خدماتی را به کاربرانش ارائه میده که از این طریق کاربران به میزان زمانی که صرف کار میکنند می توانند درآمد کسب کنند.

همانطور که در تیزر تبلیغاتی پولیک مشاهده کردید طراحان این اپلیکیشن، تبلیغات تلویزیونی و آن هم از نوع تبلیغ سریالی را انتخاب کرده اند و برای مخاطب خود نحوه درآمد زایی و یک معرفی اجمالی از اپلیکیشن پولیک را نمایش می دهند که این هم روش تبلیغاتیه که از طریق تبلیغات سریالی و پیوسته صورت میگیره که در بالا بعنوان اولین روش اشاره کردیم.
سازندگان اپلیکیشن پولیک به منظور جذب مشتری، مازاد بر امکاناتی که در اپلیکیشن برای کسب درآمد در نظر گرفتند، خدمات رایگانی رو هم برای کاربرانش در نظر گرفته که به عنوان هدیه به کاربرانی که در پولیک ثبت نام می کنند ارائه میدن که از جمله این خدمات صدور بیمه حوادث رایگان با پوشش ده میلیون تومان خسارت می باشد که برای آسودگی خیال کاربران اعلام کردند که پس از ثبت نام و صدور بیمه نامه می توان جهت صحت این امر از طریق شماره ۰۲۱۸۱۹۴۲ مربوط به بیمه رازی استعلام کرد البته اینطور که در کانال تلگرامی پولیک خواندیم سامانه استعلام بیمه نیز تا ماه آینده راه اندازی خواهد شد که این همون روش تبلیغاتی از طریق دادن جوایز و یا طرح های تشویقی و تخفیفی هست که در بالا بعنوان دومین روش اشاره کردیم.

اپلیکیشن پولیک بخشی را درون اپ خود در نظر گرفته که شما میتوانید با عنوان مهمان، قبل از پرداخت هزینه با اپلیکیشن کار کنید و قسمت های مختلف آنرا از نزدیک مشاهده نمایید که این هم روش تبلیغاتی دیگریه که از طریق ارائه برخی از قسمت های اپلیکیشن به صورت رایگان هست که در بالا بعنوان سومین روش اشاره کردیم.

البته اگر بخواهیم از معایب پولیک بگیم

 1. شتیبانیشون ضعیف عمل کرده
 2. سرورهاشون رو قوی انتخاب نکردند: در ابتدا که خیلی ضعیف بود و سرعت باز کردن تبلیغات فوق العاده پایین بود که بعد از سه هفته گویا سرورهاشون  رو ارتقا دادن ولی هنوز هم میتونه بهتر بشه ما با تماسی که با پشتیبانی برقرار کردیم اینطور گفتند که پیش بینی انقدر استقبال رو نکرده بودند و در حال ارتقای سرورهستند.
 3. در وب سایت پولیک آموزش جامعی وجود ندارد: معمولا استارت آپی که نو پاست و شروع به تبلیغات میکند باید وب سایتش آموزشی از کار با اپلیکیشن یا نحوه درآمدزایی قرار دهند. ما  علت نبود آموزشی جامع در سایت پولیک را از پشتیبانی سوال کردیم و در جواب گفتند قبل از کامل شدن سایت و ساخت فایل های آموزشی، بنا به دلایلی در شرایطی بودند که زودتر از برنامه ریزی شون شروع کردند و بدلیل استقبال زیاد فرصت رسیدن به این امور را نکردند، البته به ما وعده دادند که تا آخر این ماه وب سایت جدید پولیک بالا میاد و توضیحات کامل و شفاف درون وب سایت خواهد داشت و همچنین چت آنلاین برای پشتیبانی بهتر. حالا باید دید آیا این اتفاق خواهد افتاد یا خیر؟

واین رو هم بگم که کاری که سازندگان پولیک کردند یک کار نو و مدرن است که در خیلی از کشورهای پیشرفته مرسومه ولی زیرکی ای که پولیکی ها داشتند اینه که بعنوان اولین کسب و کار این شکلی وارد شدند، اون هم در دورانی که وضعیت بد اقتصادی داره فشار بالایی به مردم ایران وارد میکنه و کسب درآمد خیلی خیلی سخت شده. ما که بخیل نیستیم هر چقدر هم سود میکنند نوش جونشون چون زحمتشو کشیدند.

در مقاله بعدی که منتشر میکنیم آموزش کامل کار با اپلیکیشن پولیک رو براتون میزاریم که از لحظه نصب تا کسب درآمد رو به صورت تصویری مشاهده کنید. بریم ببینیم چقدر میتونیم پول دراریم. ببینیم ادعای سازندگان پولیک مبنی بر اینکه با پرداخت ۳۹،۰۰۰ تومان میتونیم درآمد قابل توجهی در روز کسب کنیم درسته یا نه؟

راستی در آخر اینو هم بگم با تحقیقی که برای نوشتن این مقاله میکردیم به یه موردی برخوردیم که تو کلاهبرداری شاهکار بود گفتم اینجا بگم که شما تو این دام نیافتید. متاسفانه یک سری افراد سودجو با نام های شبیه به پولیک که معروف ترین اون پولیک+ (پولیک پلاس) هست اقدام به اخذ پول هایی برای ثبت نام شما در اپلیکیشن از طریق کانال تلگرامی جعلی پولیک یا اپلیکیشن جعلی پولیک پلاس (+ Poulik ) کردند که در صفحه اینستاگرام و تلاگرام پولیک هم به این مورد اشاره شده بود.

این تصاویر زیر رو از کانال تقلبی و کانال اصلی پولیک گرفتم

پولیک اصلی
پولیک اصلی

فیلم این عناوین جعلی که تو اینستاگرام پولیک گذاشته بودند رو براتون گذاشتیم که ببینید و آگاه باشید که خواستید اپلیکیشن پولیک رو نصب کنید فقط از طریق وب سایت poulik.com اقدام کنید نه جای دیگه ای.

اپلیکیشن پولیک خدمات رایگانی رو برای کاربرانش در نظر گرفته که به عنوان هدیه به کاربرانی که در پولیک ثبت نام می کنند ارائه میدن(کلیک کن)

 

اینجا هم لینک دانلود اپلیکیشن پولیک رو گذاشتیم و میتونید با کلیک بر این متن، اپلیکیشن پولیک رو نصب کنید و از اون کسب درآمد کنید.

 

فیلم های آموزش کار با اپلیکیشن پولیک را اینجا مشاهده کنید

حقایقی از پشت پرده اپلیکیشن شیپور با هزینه های تبلیغات میلیاردی، اپلیکیشن شیپور پشت این استارتاپ با پول نامحدود چه کسی است . اینجا بخوانید (کلیک کن)

اعلام ارزش میلیارد دلاری اسنپ در حضور وزیر ارتباطات اعلام شد

پولیک در گوگل پلی و کافه بازار و اپ استور چرا وجود ندارد؟

روبیکا و پشت پرده این اپلیکیشن + دانلود روبیکا

این مطلب را به اشتراک بگذارید:

پایدار سامانه

ارائه دهنده خدمات طراحی سایت، طراحی فروشگاه اینترنتی، بهینه سازی سایت و سئو، سامانه های تحت وب، توسعه و تولید نرم افزار، پورتال و اتوماسیون و نرم افزارهای مالی و حسابداری

۱۹۳ نظر

 • شما اگر واقعا قصد دادن اطلاعات جامعی در این مورد دارین و فقط قصد انتقاد ندارین به عنوان کسی که خودشو صاحب نظر میدونه میخواست ۳۹تومن بدین بخرین تا کاملا شفاف بگین چیه نه با حدث و گمان

 • دست شما درد نکنه عالی بود.
  هر روز تبلیغش رو میدیدم با خودم کلنجار میرفتم که چیکار کنم.
  با یه سرچ ساده به نتیجه رسیدم
  امتحانش ضرری نداره ۳۹ تومن پولی نمیشه تازه ارزش بیمه ای که میکنه ۸۰/۰۰۰ تومنه که اینجا رایگانه یعنی ۳۹ بدی و حتی کلاهبرداری هم باشه ۴۱/۰۰۹ تومن سود کردی. خوددانید

  • بدبختا همتون سر کارید روش جدید کلاهبرداری دولت هست کشوری که به بانکش اعتباری نیست حالا میخواید به شبکه جم ویا شبکه اینترنتی که معلوم نیست به کجا وصله اعتماد کنید طمع نکنید ضرر میکنید

 • پولیک عالیه فقط فعلا محصولات و خدماتشون کمه . من ۱ ماه نصب کردم ۲ ملیون فروختم ۴۰۰ تومن پورسانت گرفتم نمیدونم چرا میگید کلاه برداریه.

 • پولیک عالیه فقط فعلا محصولات و خدماتشون کمه . من ۱ ماه نصب کردم ۲ ملیون فروختم ۴۰۰ تومن پورسانت گرفتم نمیدونم چرا میگید کلاه برداریه.

 • باسلام
  من باهاش کار کردم وقتی به مقدار ۲۵هزار رسید درخواست ۲۰هزار دادم یکبار عصر درخواست دادم برام واریز نشد گفتند صبح ها درخواست بده بعدش صبح درخواست ۲۰ هزار دادم بعداز چند ثانیه واریز شد از مراحل درخواست انتقال تا واریز هم عکس گرفتم دارم

 • سلام
  من یاد گرفتم همیشه قبل از هر کاری اول دربارش تحقیق کنم و بعد اجراش کنم
  پس سعی کنید با این کار تو زندگیتون فریب نخورید. البته اینطور که اینجا گفته گویا بدک نیست حالا من میخرم بعدش اگه خوب بود اعلام میکنم

 • دوستان زیادی پیام دادن که چیزی که ما نصب کردیم تو برنامه فارسی نوشته پولیک پلاس یا پولیک+ یا هر عنوان دیگری.
  دوستان اگر در برنامه عناوین «پولیک پلاس» و یا «پولیک+» و هر اسم دیگه ای بغیر از پولیک نوشته باشد تقلب است.
  حتما به چند نکته برای تشخیص پولیک اصل با برنامه های تقلبی و سودجویی توجه داشته باشید:
  ۱- حتما به لوگوی پولیک که در تصویر اصلی گذاشتیم دقت کنید.
  ۲- حتما اپلیکیشن پولیک رو فقط و فقط از طریق وب سایت پولیک به آدرس زیر دانلود کنید
  http://www.poulik.com
  ۳- پرداخت حق اشتراک ۵۹/۰۰۰ تومانی فقط از طریق درگاه بانکی می باشد و هرگونه پرداخت به کارت و حساب و… جعلی و کلاهبرداریه
  ۴- دقت کنید کانال تلگرام و اینستاگرام با اسامی جعلی وجود دارد. آدرس تلگرام اصلی پولیک poulikapp@ می باشد.
  باتشکر از نظرات خوب شما عزیزان

 • سلام دوستان، اینو واسه کسایی میگم که مثل من اولش به سازنده های این برنامه شک داشتم، بدون هیچ رغبتی نصبش کردم و سی و نه هزار تومن دادم و اولین بار که اومدم پولم رو برداشت کنم خیلی ناراحت شدم چون خطا داد به پشتیبانش پیام دادم بعد چند ساعت جواب دادن و گفتن چه ساعتی اقدام به برداشت کنم با کلی سلام صلوات اقدام کردم و بعد از دو روز پولم رو برداشت کردم یعنی کار کردم رو، خیلیییی خوشحال شدم ولی شانس من زد نسخه جدیدش اومد که فعلا کار با نسخه جدیدش رو بلد نیستم چون فقط امتیاز میده و اون امتیازها به پول نقد تبدیل میشه، اونایی که نمیدونید چیه و نصب نکردید بیخودی اینجا جوش نیارید برنامه ش واسه من که یه خانوم هستم عالیه تو خونه خودم نشستم و دارم پول در میارم وگرنه مجبورم برم محیط بیرون کار کنم و کلی از کارفرما حرف بشنوم واسه ماهی چهارصد تومن ، من که خیلی راضی هستم خدا از سازنده این برنامه هم راضی باشه و به امید موفقیت هر روزشون

  • چقدر درمیاری خانوم؟ چرا مبلغش رو نمیگی؟ روزی ۱۲ ساعت اگر کلیک کنی در ماه شاید ۱۰۰ هزارتومن دربیاری. این پولا خوردن نداره. شما هم از عوامل جم هستی که اینجور کامنت میزاری. اگر کامنتم منتشر نشه مشخص میشه صاحب این سایت هم پول گرفته تبلیغ کنه

  • اینها حرف مفته ، ممکنه بفرمایید ریشه پولهای پرداختی به شما از کجاست . فکر کنید
   هر چند میدونم این پست من رو نخواند گذاشت
   این پولیک کلاهبرداری محضه هوشیار باشید

  • بدبختانه در شرایط اقتصادی بد مردم و وجود بیکاری ، عده‌ای رو فریب میدهند و با مبالغ جزئی کلی پول برای خود درمی‌اورند و این شده تجارتهای ما ، دنیا به کجا میره و ما به کجا ، واقعا اینها حق ماست
   از ماست که بر ماست

  • پولیک پولیک چیه پولیک؟
   اپلیکیشن پولیک آیا واقعا میشه ازش پول دراورد؟
   زیاد شنیدم پول دراوردن ولی خیلی هام نتونستن
   حالا نمیدونم اونا که نتونستن مشکل از پولیک بوده یا خودشون. چون پس اونا که پول دراوردن نوشتن که خوبه پس چیجوری پولیک پول دراوردن
   پولیک پولیک چیه پولیک؟
   تشکر

  • سلام دوست من آخه ایرادهای زیادی این برنامه داره که خودش یجورایی تبلیغ منفیه توکل تبلیغاتش میگه سالی ۳۹هزارتومن ولی میخوای پرداخت کنی ۵۹هزارتومن ازت کم میکنه این خودش میتونه هرکسیو ازثبت نام منصرف کنه وبقول بازاریابهای اینترنتی بزرگترین آبجکشن این برنامه همینه که تبلیغات میگه ۳۹هزارتومن یکساله ولی ۵۹هزارتومن کم میکنن ازتون خواهش میکنم شفاف سازی کنید اگه پیامم رو نزارید دقیقا به اینکه واقعا باید به صداقتتون شک کرد ایمان میارم

  • میشه بیشتر درمورد امتیازات پولیک توضیح بدین؟؟ اینکه چقدر زمان میبره تا به کیف پول منتقل بشه؟؟ یا اینکه نوشته مثلا فلان پولیک امتیاز گرفتی نرخ پولیک ریلی حساب میشه یا نه؟؟

  • سلام شما یعنی فقط امتیاز در میارید و اون امتیاز تبدیل به اعتبار میشه؟هر چند امتیاز در بیارم میتونم پول برداشت کنم؟اخه نه تبلیغ داره نه چیزی فقط بازی داره

 • پولیک واسه جم نیست فکردی جم بیکاره داداش؟ چه حرف مسخره ای میزنیا. خیلی پولیک عجیبه؟ تو همه جای دنیا از این اپلیکیشنا و این مدل کارا هست. حالا پولیک اومده واسه ایران راه انداخته ولی یه مشت کوته نظر حرف کلاهبرداری پولیک رو میزنن
  خدا عقل بده

 • چگونگی کارکرد این برنامه برای شروع چه به دردی میخوره فقط بگین پول میشه دراورد یا ن کارشناس محترم
  وقتی مطلبی مینویسی این مبلغو میدادین وامتحان میکردین وقت مارو هم نمیگرفتین
  مرسی

 • با عرض سلام و ادب محضر دوستان عزیز خیلی نمیخوام سرتون رو درد بیارم فقط اینو فراموش نکنیم که همیشه صیاد برا صیدش چند تا دون(حالا بستگی به صیدش داره)مجانی میپاشه ولی آخرش کی برنده س؟
  احتمالا نظرات متفاوت باشه، شایدم کسی بخواد چند تا دون مجانی بخوره حالا فارغ از اینکه آینده ش میخواد چی بشه!!!درسته با ۳۹هزار تومن هیشکی ورشکست نمیشه ولی برا مقاصد شوم اگه مبلغ زیاد باشه مطمئنا هیشکی دلش نمیاد بیگدار به آب بزنه و ریسک کنه پس پیدا کنید سن …فروش را!!!
  بازم نظر شخصی بود ولاغیر

 • سلام خسته نباشید
  اگه میشه برنامه رو کامل توضیح بدید که متوجه بشیم
  باید چه کاری بکنیم که پول بگیریم
  این وسط یه چیزی هست که نمیدید
  نصب کن
  ۳۹ هزار تومن بده
  پول دربیار
  این وسط یه چیز مبهمی هست که اصل کاره پس با مردم رو راست باشید
  و خواهشا جواب من و امثال من رو بدهید
  اینم ایمیل
  Mohammad.ra0913@gmail.com

 • خب اخرش اینکه شد تعریف تمجید
  ،همین میگفتی ما اولین شرکت برتر در ایرانیم ،حالا من به عنوان تجاری صحبت میکنم ،جنسی که ارزش ان به مراتب خیلی کمتر از این حرفهاست ،میفروشی ،ومقداری فحش و کمی سود حاصل را میبری ،در این شرایط بد اقتصادی ،لااقل به هم رحم کنید .

  • سلام می بایست کالاهایی که تو پولیک موجوده رو به روشهای مختلف بازاریابی کنید و بفروشید برای مثال تبلیغات کالا در کانالهای تلگرام یا اینستاگرام یا وب سایت های تبلیغاتی که تعدادشون هم زیاده البته نباید اسم پولیک رو بیارید باید بعنوان یک فروشنده کالاتون رو بفروشید یعنی به بهترین قیمت.
   شما باید محاسبه کنید کالاهایی که تو اچلیکیشن پولیک حاشیه سود بالاتری دارند رو انتخاب کنید و سپس نسبت به اعتبار جایی که تبلیغات میدید پیش بینی کنید که چقدر میتونید بفروشید در آخر پولی که برای تبلیغات دادید رو کم کنید ببینید چقدر میتونید سود کنید.
   به راحتی جواب میده هزاران نفر دارن در روز به همین شکل کالا میفروشن چه در اپلیکیشن پولیک ویا در هزاران سایت. امیدوارم جوابتون رو کامل داده باشم.
   موفق باشید

 • سلام خسته نباشید
  اگه میشه برنامه رو کامل توضیح بدید که متوجه بشیم
  باید چه کاری بکنیم که پول بگیریم
  این وسط یه چیزی هست که نمیدید
  نصب کن
  ۳۹ هزار تومن بده
  پول دربیار
  این وسط یه چیز مبهمی هست که اصل کاره پس با مردم رو راست باشید
  و خواهشا جواب من و امثال من رو بدهید
  ماهیت کارش چیه؟
  برام گنگه
  اینم ایمیل
  mohammadghasemi1989@yahoo.com

 • سلام اینجوری ک من فهمیدم مثل شرکت های هرمی هستش مث پنبه ریز فقط ب صورت برنامه ریزی شده تر در اومده !من یکی هرچیزی ک دست ایرانی توش باشه سمتش نمیرم !چیزیم ک کامل برام روشنش نکنن اصلا بهش فکر هم نمیکنم هرچیز پنهانی برای کنجکاوی بیشتر مردمه و مشکوکه

 • پولیک عالیهههه من نصبش کردم و این ریسک رو کردم

  ماهی ۱/۵ میلیون که میگن نیست

  ولی هفته ای ۱۰۰ تومن هست
  که میشه ماهی ۴۰۰ تومن

  اگر همراه اولی باشید با عضویت تو باشگاهش ماهی ۵۰۰ میدن

  کلا خیلی خوب بود
  پیشنهاد میکنمشش

 • من اپلیکیشن پولیک رو نصب کردم و اگر به صورت کوتاه جوابتون رو بخواین کلاهبرداری هست و پیشنهاد نمی‌کنم نصب کنید. قبل از اینکه بتونید از این اپ پولیک استفاده کنید ازتون می‌خواد که ۳۹٬۰۰۰ تومان پول پرداخت کنید و توضیح درستی هم درباره دلیلش و اینکه چطور می‌شه پول در آورد در این مرحله داده نشده.
  وقتی که وارد اپ پولیک می‌شید به شما چند روش مختلف جهت پول در آوردن معرفی میشه که اینجا نام می‌برم:
  فروش کالا: که در ازای اینکه دوستاتون یه کالا رو بخرن پورسانت دریافت می‌کنید. تمام کالاها چندین برابر قیمت جاهای دیگه هست و بنابراین خیلی خیلی احتمالش کمه کسی از شما چیزی بخره.
  فروش خدمات بیمه:‌ مثل بیمه آتش‌سوزی و… که باز هم کار خیلی سختی هست و همه دم در خونشون چندین بیمه‌فروشی دارن و به اونا که جای فیزیکی دارن اعتماد بیشتری دارن.
  کلیک کردن روی تبلیغات: تقریبا تنها راه منطقی پول در آوردن از اپ پولیک همین راه هست که اولا کار درستی نیست، چون اون تبلیغ‌کننده‌ها دارن پول میدن که واقعا یک کاربر واقعی جذب کنن و از طرفی به ازای هر کلیک فقط ۱ تومان پول میده. فرض کنید خیلی سریع هستید و دقیقه‌ای ۵ تا تبلیغ کلیک کنید. میشه ساعتی ۳۰۰ تومان، و اگر در روز ۱۲ ساعت کار کنید، میشه روزی ۳۶۰۰ تومان. همینکار رو برای یک ماه (۱۲ ساعت در روز) ادامه بدید ۱۰۸٬۰۰۰ تومان در ماه درآمد خواهید داشت! که فکر نکنم برای ۱۲ ساعت در روز وقت صرف کردن مبلغ قابل توجهی باشه.
  از طرف دیگه این مورد که می‌گه با پرداخت ۳۹٬۰۰۰ تومان بیمه حوادث خواهید داشت هم هیچ مدرکی به شما داده نمی‌شه و مشخص نیست دقیقا چه چیزهایی بیمه هست و از اون هم حتی مطمئن نیستم.
  مورد بعدی اینکه وقتی شروع کردم به تست برنامه وقتی پولم به ۲۵٬۰۰۰ تومان رسید خواستم برداشت کنم، چندین بار سعی کردم بر دارم و با مشکل روبرو شدم. بعد هم فهمیدم برای اینکه کیف پول پولیک بتونه فعال بمونه باید حداقل ۱۰٬۰۰۰ تومان ته حسابتون باشه. کلا فکر نکنم ارزش زمان شما رو داشته باشه و اگر این زمان رو روی هر کار دیگه‌ای بگذارید بیشتر می‌تونید درآمد داشته باشید.

 • باتشکر از اطلاع رسانی خوب و‌کاملتون من که خوشم اومد از پولیک. پولیک کنید پول درارید حالا ۳۹ تومن میدی میخواستی چند میلیون دراری ازش؟ فکر کن اصلا پولیک ۳۹ بگیره، تو‌ماهی ۴۰۰ تومنم دراری بده؟ مگه الان چقدر داری در میاری که پولیکو فحش میدی. خیلی بابا شماها …
  پولیک کن پول درار بابا

 • با سلام

  در ابتدا نویسنده مقاله خودشون رو معرفی میکنن و به عنوان یک شخص آگاه و با دانش در این حوزه میخواد مزایا و معایب پولیک را بیطرفانه برامون مطرح کنه
  ولی در عمل فقط پولیک رو تبلیغ میکنه.
  من خندم گرفت.
  به دقت مقاله رو بخونید هیچ کجا پولیک رو نقد نکرده فقط تعریف و تمجید و مدام لینک داده برید نرم افزار پولیک رو نصب کنید.
  بنده اصلا منظورم این نیست که کلاه برداریه ولی با توجه به تجربم و سواد اندکم اعتقاد راسخ دارم که این مقاله فقط و فقط تبلیغ پولیکه ولی در پوستین یک شخص مثلا بیطرف.

  هر چقدر گشتم هیچ جای مقاله انتقاد و یا معایب پولیک رو ندیدم.
  آخه اول مقاله میگه میخواد هم معایب رو بگه هم مزایا.
  خدایا همه ما را به راه راست هدایت فرما

  آمین

 • اگر استفاده از نرم افزار پولیک واقعا درآمدزاست پس چرا قبلش ۳۹۰۰۰ تومن حق عضویت میگیره.
  میتونست برای جلب اعتماد استفاده کننده ها این مبلغ رو از در آمد اونا کم کنه اینجوری اعتماد بیشتری بهش میکردن.
  چون خود پولیکیا میدونن خیلی سخته باهاش پول درآورد پیش پیش پولشو بعنوان حق عضویت میگیره.

  • با توجه به اینکه هزینه های طراحی و پیاده سازی اپلیکیشن و همچنین هزینه های سنگین پشتیبانی فنی، بسیار بالا و سرسام آور میباشد، اپلیکیشن پولیک با اخذ مبلغ ۳۹/۰۰۰ تومان جهت فروش حق اشتراک سالیانه، میتواند تنها بخشی از این هزینه ها را پوشش دهد.
   حتما این مطلب رو بخونید توضیحات کامل داده شده
   http://www.paydarsamane.com/blog/?p=1472

   • با سلام با فرض اینکه این حق اشتراک برای پشتیبانی هزینه های فنی و… باشن چه استدلالی وجود داره که اول پولی رو از من بگیرن بعد از یه مدت بیان دوباره به من پول بدن چرا نگفتن شما چند روز رایگان کار کن برای ما به جای اون حق اشتراک بعد از مدتی که اندازه حق اشتراکت کار کردی بهت پول بدن که هم باعث بالا رفتن انگیزه کاربر میشه و صداقتشون رو میرسونه در کل نصبت به وقتی که میزاری پول نتی که ادم میده نمیصرفه

  • ۲ نکته اصلی این کلاهبرداری رو آقای* سیام* واقعا خیلی قشنگ گفته.احسنت.۱ مقاله فقط تبلیغ پولیکه و ۲ اینکه چرا حق اشتراک و از درآمد اولیه کم نمیکنه.
   یکی هم من اضافه میکنم ۳ اینکه هر چی هم که بفروشی سودش میره تو جیب پولیک.در آخر خوب که دقت کنی، میبینی یک ورژن جدید از گل کوئیسته،با این فرق که پولیک یکجا همه افراد رو پرزنت میکنه.۳۹ تومن یکضرب میگیره،بعدشم اگه شما جنس بفروشی که پولیک بیشتر سود میکنه، نفروشی هم ۳۹ تومنه رفته تو پاچت.
   همه اش هم به خاطر اینه که ملت و گنجشک روزی بار آوردن.

   اینم یه دیدگاه کاملا انتقادی که فک نکنم منشر بشه…

   • عزیزم ابنک میگه با پشتیبانی پولیک تماس بگیره جدیدا همینم برداشتن میگن داخل پشتیبانی خود برنامه سوالاتون بپرسین ک‌اونجام هیچ جوابی نمیدن بخدا همش شده کلاهبرداری

    • بنده تماس داشتم پاسخ دادن حتما این مسئله پییری میشه و از همین سایت نتیجه اعلام میشه
     در ضمن ما داریم سعی میکنیم یک مصاحبه ای با عوامل پولیک ترتیب بدیم حتما در هفته آینده از همین سایت مصاحبه منتشر خواهد شد
     دوستان سوالاتشونو بپرسن
     برای مطرح کردن سوال در متن مصاحبه حتما قبل از شروع سوال در ابتدای نظر بنویسید «جهت مصاحبه پولیک»
     سعی میکنیم تمام سوالاتتون رو بپرسیم
     موفق باشید

 • ما داریم سعی میکنیم یک مصاحبه ای با عوامل پولیک ترتیب بدیم حتما در هفته آینده از همین سایت مصاحبه منتشر خواهد شد
  دوستان سوالاتشونو بپرسن
  برای مطرح کردن سوال در متن مصاحبه حتما قبل از شروع سوال در ابتدای نظر بنویسید:
  «جهت مصاحبه پولیک»
  سعی میکنیم تمام سوالاتتون رو بپرسیم
  موفق باشید

 • سلام
  من خودم سرمایه گذار داروخانه هستم توی شهر همدان دستم توی کار رقابت محصولات هست نه نیازی به پولیک دارم و نه میخوام دفاع کنم ولی خواستم واستون یه چیزی رو بگم اونم اینکه من وقتی با شرکتای تهران واسه لوازم بهداشتی آرایشی در مورد مارک ها حرف میزنم هرکی واسه جیب خودش میزنم توی سر یه مارک مثلا مارک الارو که من خودم تضمینش میکنم و واسه خودش یه غول آرایشی بهداشتیه چهارتا خیلی ببخشید بچه قرتی از شرکتای دیگه پورسانت میگیرن که برن پیش مردم بین بده حتی یه خانومی آورد داروخانه گفت همه دوستام میگن پوست رد سیاه میکنه گفتم آخه مگه ذغاله…حالا خیلی به این بده و خوبه گفتنا دل خوش نکنید که معذرت میخوام ولی حرف مفت زن توی ایران زیاده

 • سلام این اپلیکیشن مزخرف شما در نظر بگیرید ۲میلیون نفر عضو بشن تو ایران و ۲میلیون رو ضرب در ۳۹ هزار تومن کنید میشه ۱۹۵ میلیارد به خدا کلاه برداریه

 • سلام ابوذر هستم میخوام نصب کنم لطفا اگه کسی درآمد داره از روش درامدش و واریز وجه عکس بگیره واسم واتساپ ارسال کنه به این شماره ۰۹۳۶۸۷۱۳۰۰۴ منتظرم ممنون

 • سلام
  اول از هر چیزی من خودم برنامه نویس هستم و اپ مینویسم.
  چنتا نکته:
  اول اینکه زود قضاوت نکنین این برنامه هنوز ۱ ماه هم از شروع به کارش نگذشته که بیشتر دوستان دارن سرانجامش رو پیش بینی میکنن.
  دوما بابت مبلغی که اول داره میگیره باید بگم که شما هر کاری انجام بخواین بدید یه سرمایه باید بزارین . خوب واسه این کار هم این مبلغ سرمایه گذاریتون هست .و هیچ کسی امکانات برای کسب و کار رو رایگان در اختیارتون نخواهد گذاشت. توقع بیجا نداشته باشید.
  سوما قمیت جنس هاش زیاد هست من خودم نصب کردم جهت بررسی ببینم چجوری هست.
  تنها موردیش که به درد میخوره کلیک روی تبلیغات هست . که طبق چیزی تعرفه دادن . هر دقیقه دوتا تبلیغ میتونید بزنید / هر کدوم هم دست پایین ۴۵ تومن بگیریم میشه ساعتی ۵۰۰۰ تومن
  با ۵ ساعت وقت گذاشتن ماهی ۹۰۰ هزار تومن .
  فعلا دارم این گزینه رو تست میکنم ببینم چجوری هست . حتما نتیجرو میگم . که اگه بابت پرداختش درست پرداخت بکنن . واقعا به تبلیغاتشون عمل کردن. و یه نفر که وقت خالی زیاد داشته باشه پول تو جیبیش تامین میشه
  دوستانی هم که گفتن مجری طرح فلان مقدار گیرش میاد. باید بگم مجری طرح ایده به ذهنش رسیده هزینه کرده . بله درآمدش هم زیاد خواهد بود براش .نوش جونش

 • ایرانی جماعت اول فکر منفعت خودشه
  دوم و سوم هم فکر خودشه

  من که با ۳۰ سال سن ندیدم کسی بی دلیل نونی به کسی برسونه

  تبلیغاتش شفاف نیست و وعده های زیادی میده، که قابل اعتماد نیست

  حق عضویتش چیزی نیست، ولی اینکه بنیان گذار، یا بنیانگذاران برنامه مردم رو … فرص کنن یکم قابل قبول نیست

  من اون مبلغ رو آتیش بزنم راحت ترم تا اینکه به اینجور آدمای بدم که فردا با پول ملت قد علم کنن

  ایده این کار هم کپی برداریه، طرف از خودش که چیزی در نیاورده

 • اگه روزی ۵۰ تومان درآمد داره پس چرا اولش باید ۳۰ تومان پرداخت کنیم؟ و چه تضمینی داره این ۳۰ تومان خورده نشه؟ و این روزی ۵۰ تومان از کجا تامین میشه ک واسه این همه کاربر بفرسید؟

 • سلام لطفا یکی جواب بده چرا بجای ۳۹ تومان ۵۹ تومان از حسابم کم شد؟

  چرا دیدن اگهی رو نداره تو قسمت کسب درامد کسی می دونه چجوری هست چطوری تبغلیات ببینیم و کسب درامد کنیم لطفا جواب بدید؟

 • با سلام من این برنامه رو نصب نکردم ولی با متن ها یی که دوستان گذاشتن و مطلبی که راجع به این نرم افزار خوندم نظر شخصیمو میگم . این نرم افزار ضربه بدی به اقتصاد کشور میزنه از کجا معلوم جنس هاش کیفیت لازم رو داشته باشه مثل شرکت های هرمی میمونه خودم یک ماه داخل ابر تجارت کهکشان بودم دقیقا همینجوری بود . مدارک و اسناد رسمی از وزارت کار صنعت و معدن و تأییده های رسمی نشان دادن ولی آخرش کالاهاشون قاچاق از آب دراومد درشو تخته کردند . من میگم نرم افزار رو نصب نکنید .

 • مدیر میدونم الان بی اهمیت از این کامنت رد میشی ولی بگو تو نسخته جدید که ۵۹ تمن دادیم این همه امتیاز چمع کردیم چطور میاد تو کیف پول ک انتقال بدیم خب لطعا جوابو ب ایمیلم بفرستید ممنونتونم

 • من قبلا ۲۰هزار برام واریز شد امروز هم درخواست ۴۰هزار دادم برام واریز شد ۶۰۰۰۰۰پولیک درطول هفته امتیاز جمع کردم به اعتبار شد ۳۰هزار تومان ازمراحل کار هم عکس دارم میگن درآینده با امتیازات میتونی خرید انجام بدین ودرآخر هم فعلا به این اپلیکیشن زیاد مطمئن نیستم هرچند من تاحالا ۶۰هزار دریافت کردم ازاینش میترسم که با امتیازات نتونی درخواست واریز بدی فقط بگن باید خرید انجام بدین

 • خیلی جالبه تو تبلیغاتش میگه ۳۹ تومن واسه یه سال
  نصبش میکنی پرداختو میزنی نوشته ۵۹ تومن

  دوستان اولم ۵۹ بوده یا جدیدا شده ۵۹؟
  دروغ چرا آخه؟
  تیزر ۴ ام آدمو یاد شرکت های هرمی میندازه

 • ببینید پول دراوردن کاره راحتی نیس تو این اپلیکیشن اینطور نیست که که بشینی لم بدی پول در بیاری باید تو این برنامه زحمت بکشی خرید و فروش کنی و یا تبلیغ ببینی که دیدن تبلیغ ها هم کاره راحتی نیست با دیدن تبلیغ ها طول میکشه پول در بیاری پس توقع نداشته باشید به واحتی با لم دادن میتونید از این برنامه پول در بیارید

 • بعد سلام
  شما هم واقعا تحلیل انتقادی نداشتین بیشتر تبلیغ بود که از نوع پنجم مدلی که گفتین هست .
  صدا و سیما که میلی باشه
  اینترنت که زیر نظر نهادهای خاص باشه
  فیلترنت هم که نگو
  کلا میل اندر میل بعد میگن صدا و سیما میلی .. کل کشور دست اقایون و میل اقا زاده هاست . کسی که پارتی و رانت و پول نداشته باشه زیر خط زندگیه

 • تو رو خدا جواب بدین من نصبش کردم الان حدود ۶۰۰۰۰ تا امتیاز دارم امتیاز به چه درد میخوره پولی که به حساب نمیاد و اعتبارم هم هنوز صفر هست برای درامد زایی باید چیکار کنم تو رو خدا راهنماییم کنید

 • اصلا گزینه تبلیغات نداره که هیچ فیلم و تیزری نیست که ببینیم من فقط از طریق سرگرمی امتیاز جمع میکنم
  تا کی؟ اعتبارم صفره که
  چیکار کنم؟

  • سلام دوستان منم اول فکر کردم کلاهبرداری اما واقعا بهم‌پول داد برداشتم کردم امتیازاتتون هر چی بیشتر باشه در هفته پول بیشتری میگیرین ولی خداییش همین امتیاز زدنم خیلی سخته جون بکنی شاید با امتیاز زدن در روز بتونی سیصد هزار بزنی ک اونم میشه پونزده تومن فقط با با تبلیغاتش من میگم کار کالاهاش ندارم منک پولمودر اوردم برداشتم کردم الانم نصبش شده پنجاه و نه تومن

 • باسلام خدمت دوستان ؛
  در ابتدا یک مطلب بسیار محرز ولی تقریبا”پنهان رو با تمام جرات به شما دوستان و بیکاران (مثل من)بدبخت و بیچاره عرض بکنم و اونم زینفع بودن بلاتردید سایت پایداربلاگ از پولیک هست ! میزان این زینفعی رو نمیشه باعلم غیب گفت اما مثلا”ازحق تحریرونشرمقالات مرتبط تبلیغی بگیرید تا اصلا”تحریربرنامهءنرم افزاریش و…
  درثانی ازمقام محترم پایداربلاگ سوال میکنم ؛ آقاجان چرا درمورد این ایراد بسیار بزرگ و فاحش و غیرقابل اغماز که شخصا” باعث انصراف شخص بنده از خرید حق عضویت شد ، باوجود پرسش دهها نفر هیچ توضیح و توجیهی نمیکنید ، اینکه: *** در تبلیغات گفته میشه ۳۹۰۰۰تومن پرداخت میکنید و اپ رو عضو میشید، اما در مقام عمل میبینیم ۵۹۰۰۰تومن هست !؟!؟ حتی خود شما در بین جوابهاتون به نظرات میگید ؛ “این ۳۹۰۰۰تومن رو سایت پولیک صرف فلان وفلان که هزینه های سرسام آوری هستن میکنه که اونم اگه کفاف بده و …” بنده از شما مصرانه خواهان چاپ این نقد بسیار منطقی و دمکراتیک خودم هستم و درعین حال پاسخگوییتون به این *** آشکار که به امید خدا ازشخصش در زمانش هم پرسیده خواهد شد! والسلام علیکم و رحمه ا…

 • سلام من چند روز پیش نصب کردم تو تبلیغاتش میگه ۳۹۰۰۰ تومن واسه یه سال میخواد تا فعال شه ولی من پرداخت کردم ۵۹۰۰۰ تومن برداشت کرد البته موجودی کارتم ۶۰۰۰۰ تومن بود چون‌ترسیدم نکنه حسابمو خالی کنه بقیشو ریختم رو یه کارت دیگه . نمیدونم شاید اگه پول زیادی روش باشه همشو ببره . بعدش رفتم تو برنامه اصلا اونطوری که میگفتن نیست . باید بری از فروش گاه برنامه یه سری اجنای بخری بعد بفروشی و یه سودی بهت تعلق میگیره بنی خودت باید بازار یابی کنی بعد پولشو بپر دازی و اونا با پست واسه طرف بفرستن‌

  • جریان چیه هفته قبل حدود ده روز نشده امتیازم ب اعتبار تبدیل شده و برداشتم ولی این هفته بالا ده روز شده خبری از اعتبار نیست

 • در یک کلام این اپلیکیشن پولیک فقط و فقط از فشاره وارده از اقتصاده داغون مملکت ب مردم و جو ملتهب جامعه برای کسب درآمد بیشتر نهایت سوء استفاده رو کرده و خیلی شیک و مجلسی داره به نحو احسن امثاله ما یعنی مردم عادی جامعه رو تیغ میزنه و به نظرم کارشون یه چیزی از کلاه گذاشتن سره مردم فراتره چون جوری خوده مردم پولشونو دو دستی تقدیم میکنن که بعدشم هیچ ادعای مبنی بر فریب خوردن یا همچین چیزی رو نمیشه کرد در کل تو کارشون خیلی واردن
  واقعا مملکت داره به چه ناکجا آبادی میره که دیگه خودمونم ب خودمون رحم نمیکنیم…..! اینجاست که باید گفت انسانیتم آرزوست…..!!!

 • چه ماهرانه هم تبلیغ کردین و هم مدعی هستین که تبلیغ نکردین روش خوبیه شما میدونید در ایران اگر ۳ ساعت بی وقفه در حال دانلود فیلم و تیزر باشید پول نتش چند میشه؟؟؟؟به جوک بیشتر شبیهه

  • دوست عزیز چون تعداد این قبیل نظرها و انتقادات تکرار شده ما رو کنجکاو کرد که یک بار دیگه به اپلیکیشن پولیک سر بزنیم و مجدد مراحل دانلود و نصبش رو انجام بدیم.
   هنگامی که میخواید اپلیکیشن پولیک رو دانلود بفرمایید قبل از اینکه به مرحله پرداخت و خرید برسید از شما شماره تلفن همراهتون رو می پرسه و در پایین یک گزینه هست به نام قوانین و مقررات که باید قوانین و مقررات رو مطالعه بفرمایید و تیک بزنید و تایید کنید و بعد از اون وارد مرحله پرداخت و خرید می رسید. پس اگر قوانین رو مطالعه بفرمایید میبینید که نوشته یکی از ابزارهای کسب درآمد مشاهده تبلیغاته و قید کرده که اپلیکیشن با درنظر گرفتن درصد فعالیت افراد از فروش کالا و بسته های بیمه، نسبت به میزان فروش، به شما تبلیغات نمایش میده یعنی هرچه بیشتر در بقیه فعالیت ها فعال باشید به عنوان جایزه، به شما تبلیغات نشون میده که از اون هم درامد کسب کنید. و میگه که ما توصیه نمی کنیم که تنها قسمت تبلیغات رو برای کسب درامد انتخاب کنید.
   حالا این مطالب ما تبلیغه یا واقعیته که نوشته شده؟ ما انتقاد کردیم ضعفاش رو هم گفتیم و کم هم نگفتیم در ۴ تا مقاله بررسی کردیم و نظرات منفی رو نمایش میدیم و نظرات مثبت هم نمایش دادیم. بدترین کامنت هارو تایید کردیم میتونید زیر مقاله ها مطالعه بفرمایید.
   اتفاقا همون دوستانی که کامنت گذاشتن که میدونیم که نظرات مارو تایید نمیکنید، برید ببینید نظرات همونها رو تایید کردیم و تعدادش هم زیاده.
   موفق باشید